Obuka u Temišvaru (14.06.2011.)

U okviru projekta Kvalitet u obrazovanju, visokim školama i univerzitetima uz korišćenje inovativnih metoda i novih laboratorija (Quality in education, college and universities, using innovative methods and new laboratories), u Temišvaru na Univerzitetu Joan Slavić, 14.06.2011. održana je zajednička obuka za profesore i studente navedenog univerziteta i Visoke škole strukovnih studija za obrazovanje vaspitača Mihailo Palov iz Vršca. Ovde možete pogledati kratku prezentaciju o inovativnim metodama i informatičkim tehnologijama u nastavi i fotografije sa ove obuke.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail