Obuka u Vršcu (20.06.2011.)

U okviru projekta Kvalitet u obrazovanju, visokim školama i univerzitetima uz korišćenje inovativnih metoda i novih laboratorija (Quality in education, college and universities, using innovative methods and new laboratories), u Vršcu, u Visokoj školi strukovnih studija za obrazovanje vaspitača Mihailo Palov, 20.06.2011. održan je zajednički trening za profesore i studente navede škole i Univerziteta Joan Slavić iz Temišvara pod nazivom Implementation of Innovative Teaching Methods II.

Koleginica Biljana Vujasin u saradnji sa studentima prezentovala je u Informatičkoj laboratoriji (opremljenoj sredstvima iz projekta)  primenu Bloga i metode Sidro u nastavi,  a mr Aleksandra Mandić je predstavila Integrativni pristup Metodici razvoja početnih matematičkih pojmova (prezentacija)  kao inovativni metod. Studenti Visoke škole pod mentorstvom direktorice dr Grozdanke Gojkov prezentovali su rezultate svojih istraživanja sprovedenih tokom ove školske godine, korišćenjem informatičkih tehnologija i školskog i bibliotečkog materijala i arhiva. Ovde se nalazi jedna od niza prezentacija.

Ovde možete pogledati fotografije, a klikom na ovaj link video zapis sa ove obuke.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail