Oсмех

Осмех је својствен само људима од свих живих бића на планети. Њиме човек изражава своје осећање радости, среће, усхићења. Осмех такође може бити упућен другој особи у виду љубазности, затим у виду симпатије… У сваком случају, осмех може да представи само позитивну емоцију, енергију, која се рефлектује позитивно на људе који се налазе у околини . . .